druK ulotek a5

Ulotki A5 jako nośnik reklamy

Druk ulotek a5 to dobry pomysł. Klienci potrzebują takiego rozwiązania, są nim mocno zainteresowani. Dla każdego jest to najlepsza rzecz. Każda osoba potrzebuje mieć ciekawe ulotki. Są one na pewno p czytaj więcej »

taśma PAKOWA VIBAC

Taśma do pakowania

Pakowanie kartonów wymaga ich bardzo dokładne zaklejenia i tutaj bardzo często pojawia się problem, z którym nie wiemy jak mamy sobie poradzić. Z jednej strony chcemy zrobić to szybko, ale przecież czytaj więcej »

kolektory słoneczne kraków

Opłacalność kolektorów słonecznych

Wiele słyszmy o tym, że warto montować kolektory słoneczne w domach czy w firmach. Na pewno warto korzystać z darmowej energii słonecznej. Skoro jest ona jeszcze całkowicie za darmo to warto byłoby co czytaj więcej »

klimatyzacja montaż Kraków

Klimatyzacja w firmie

Wybierając klimatyzacje do firmy skupiamy się na tym żeby była ona wydajna. Nie chodzi tutaj o niską cenę, ale o to żeby była ona na tyle wydajna żeby poradziła sobie z upałem. Tam gdzie są do schłodz czytaj więcej »

wYCENA dzieł sztuki

Obowiązek galerii

Być może tytuł tekstu jest dla Państwa dosyć zagadkowy. Zapewniam jednak, że nie jest to zagadka na zawsze. Wszystko za momencik zostanie przeze mnie bardzo dokładnie wyjaśnione, nie zależy mi na tym czytaj więcej »

ODPłYW LINIOWy

Produkty na zawołanie

Występują teraz w przestrzeni internetowej oczywiście różnorodne produkty budowlane. Możemy pozyskać albo np. jakieś farby czy może zaprawę betonową. Cena też nie będzie tutaj bardzo wymagająca. Sta czytaj więcej »

NOCLEGI Lądek Zdrój

Wyjątkowe noclegi w dobrej cenie

Wiele osób dzisiaj planuje wakacje. Często jest to bardzo podobny okres a więc lipiec, sierpień. Właśnie dlatego w tych okresach najwięcej turystów do nas przyjeżdża którzy chcą odwiedzić wspaniałe m czytaj więcej »

sprawy Upadłościowe Szczecin

Tekst dotyczący spraw upadłościowych

Jaką mają Państwo wiedzę na temat spraw upadłościowych? Wiadomo, że lepiej, aby sprawy upadłościowe nie dotyczyły bezpośrednio, ale nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Można powiedzieć, że życie pisze czytaj więcej »

pozycjonowaniE

Idealne rozwiązanie

W dzisiejszych czasach bardzo wiele firm decyduje się tworzyć strony internetowe aby zyskać dodatkowych klientów, czy też zarobki zwiększone dla swojej firmy. Jak się okazuje sprawa wcale nie jest ta czytaj więcej »

śniadanie dla dzieckA

Przygotowywania śniadania dla dzieci

Chciałbym zapytać Państwa czy przygotowujecie Państwo śniadanie swoim pociechom? Jak się zapewne domyślacie to pytanie nie padło tutaj przez przypadek. To pytanie padło tutaj absolutnie celowo. Chodz czytaj więcej »

 

Obowiązek galerii

wycena dzieł sztuki

Być może tytuł tekstu jest dla Państwa dosyć zagadkowy. Zapewniam jednak, że nie jest to zagadka na zawsze. Wszystko za momencik zostanie przeze mnie bardzo dokładnie wyjaśnione, nie zależy mi na tym, aby były jakiekolwiek nieporozumienia. Nie muszę chyba mówić, że nieporozumienia absolutnie nie są nikomu potrzebne. Ustalając taki a nie inny tytuł chodziło mi o wycenę dzieł sztuki. Nie ma co ukrywać, że wycena dzieł sztuki to w ostatnim czasie dosyć palący problem, który należy możliwie jak najszybciej rozwiązać. Dokładniej rzecz ujmując mam na myśli to, że wycena dzieł sztuki ma przed ludźmi tajemnice a tak absolutnie być nie powinno. Powinno być wszystko jasne. Niewątpliwie jest w tym wszystkim również wina ludzi, ale nie zamierzam dokładnie pochylać się nad sprawą. Wydaje mi się, że nie o to tutaj chodzi. Chodzi o coś innego, coś zupełnie innego. Przejdźmy do stopniowego podwyższania wartości dzieł sztuki. Skoro wycena dzieł sztuki jest obca to to samo można powiedzieć, jeśli chodzi o podwyższanie wartości. Podwyższanie wartości to jest jednak taki obowiązek a z obowiązkami nie ma żartów. Realizacja jest najkrócej rzecz ujmując po prostu konieczna. Podwyższanie wartości odbywa się poprzez aktywne reprezentowanie artysty. Aktywne reprezentowanie artysty to z kolei prezentacja prac na wystawach i targach sztuki. Myślę, że ten rozdział możemy już za sobą zamknąć. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak powiedzieć co nieco na temat regulacji.

Kilka słów o regulacji

W tej części tekstu powiem kilka słów na temat regulacji, mam nadzieję, że przypadną do gustu.

dobra wycena dzieł sztuki

Wycena dzieł sztuki niesie za sobą pewne regulacje. Zawyżanie ceny niesie za sobą konsekwencje, które idą bardzo daleko. Załóżmy sytuację, w której w żaden sposób nie można znaleźć kupca. Co się wtedy dzieje? Otóż, ceny nie można już obniżyć. Warto więc dokładnie zastanowić się nad podwyższaniem. W przypadku przesady może być bardzo, ale to bardzo przykro. Na tej informacji możemy już zakończyć, wszystko co najważniejsze zostało już przeze mnie powiedziane.